Micro Mini Deluxe LED tõukeratas, kollane

Tootekood: MMD053
EAN: 7640170574234
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 4
Tarneaeg: Toode on laos ning saadame välja 1-2 tööpäeva jooksul.
Hind:
104,90 €
Kuumakse alates: 8,96 €
Kogus: - +
   - või -   
Micro Mini Deluxe on enimhinnatud ja soovitatud tõukeratas 2 - 5aastastele lastele. See tõukeratas on mitu aastat pälvinud Toy of The Year auhinna!

Tõukeratas julgustab lapsi liikuma, aitab parandada laste tasakaalu, koordinatsiooni ja motoorseid oskusi. Micro Mini Deluxe on välja töötatud spetsiaalselt väikelaste ja koolieelsete laste jaoks koostöös Šveitsi meditsiinitöötajatega.

Mugav käepide, sujuvalt veerevad rattad ja maale lähemal asetsev seisulaud teevad lapse sõidu ohutumaks.

Micro Mini Deluxe sarja tõukeratas on valitud mitmel korral aasta parimaks mänguasjaks.

Micro Mini tõukeratas arendab lapse tasakaalu, koordinatsooni ning motoorikat, pannes ka kõige pisemad varakult sporti nautima. Tõukeratas on välja arendatud koostöös Sveitsi meditsiiniteadlastega võttes arvesse just 2-5 aastaste laste arengut ja oskusi. Unikaalne tõukeratta juhtimismehhanism on patendeeritud, võttes liikumisel arvesse sõitja kehakaalu. Tõukeratta rattad on LED-tuledega, mis hakkavad põlema ratta liikumisel. Valgus tekib dünamomehhanismi abil ning tänu induktiivsele laadimisele ei ole akusid vaja. Sädelevad LED-tuled pakuvad nii sõidurõõmu kui ka valgustavad pimedal ajal väikese sõitja sõitu, mis teeb sõidu turvalisemaks ning näeksite lapsi eemalt isegi pimedas. Kõrgekvaliteedilised 120mm läbimõõduga esirattad on polüretaan (Polyurethane) materjalist, mis teeb rattad veelgi pehmemaks ning sõidu lapsele äärmiselt mugavaks. T-kujulised pehmendusega käepidemete otsikud on turvalised ja väga mugavad. Juhtraud on talla külge kinnitatud turvaklambri abil, mida saab hõlpsalt eemaldada ratta transportimiseks või hoiustamiseks. Ratta tald on tugevdatud klaasfiibriga (vastupidavus) ning aluse kuju on arendatud vähendamaks kukkumist ja vigastuste saamist. Lisaks tagavad ABEC 9 kuullaagrid väga hea veerevuse ja vastupidavuse.

Ratta kaal on kõigest 1,99kg!

 

Micro on kõrgelt hinnatud tõukerataste tootja maailmas. Arvukalt auhindu saanud tõukerattad on auhinnatud nii disaini, kasutajamugavuse kui ka innovatsiooni eest. Laste tõukerattad on läbinud põhjalikud kvaliteeditestid ning saanud kõrgeid hindeid tunnustatud ajakirjadelt. Vaata, milliseid auhindu on saanud Micro tõukerattad.

 

 

 • Sobib lastele vanuses 2- kuni 5-aastat
 • Rohkelt auhindu võitnud tõukeratas - kõrge kvaliteet ja innovaatiline konstruktsioon
 • Tõukerattal on patenteeritud juhtimise mehhanism, mille sujuvaks liikumiseks võetakse arvesse sõitja enda kehakaalu
 • Väga tugev ja vastupidav konstruktsioon
 • Sobib hästi sõitmiseks asfaldil
 • Käepide on reguleeritav kõrguses 49-67 cm
 • Tõukeratta rataste suurused on vastavalt 120/80 mm
 • Rataste materjal on PU polüuretaan, millel on väga hea elastsus, suur koormustaluvus ja kulumiskindlus. Ratta materjal teeb löökide ja vibratsiooni vastuvõtmise palju pehmemaks.
 • Tõukeratta talla pikkus on 30cm ja laius 11cm
 • Tõukeratta tald on tugevdatud klaasfiibriga
 • Kandevõime 50kg
 • Toote kaal 1,99 kg
Kõrgus 265
Laius 142
Pikkus 550
Sarnased tooted
Toode on laos ning saadame välja 1-2 tööpäeva jooksul.
Tootekood: AC8051 ,   EAN: 7630053517748 ,   Laoseis: 2
49,90 €
Micro Mini Deluxe kokkuvolditav laste tõukeratas on enimhinnatud ja soovitatud tõukeratas 2 - 5aastastele lastele. See tõukeratas on mitu aastat pälvinud Toy of The Year auhinna!

Tõukeratas julgustab lapsi liikuma, aitab parandada laste tasakaalu, kordinatsiooni ja motoorseid oskusi. Micro Mini Deluxe kokkuvolditav laste tõukeratas on välja töötatud spetsiaalselt väikelaste ja koolieelsete laste jaoks koostöös Šveitsi meditsiinitöötajatega.
Tootekood: MMD102 ,   EAN: 7630053530372 ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: Toode on laos ning saadame välja 1-2 tööpäeva jooksul.
109,90 €
Micro Mini Deluxe Magic on enimhinnatud ja soovitatud tõukeratas 2-5aastastele lastele. See tõukeratas on mitu aastat pälvinud Toy of The Year auhinna!

Tõukeratas julgustab lapsi liikuma, aitab parandada laste tasakaalu, koordinatsiooni ja motoorseid oskusi. Micro Mini Deluxe Magic on välja töötatud spetsiaalselt väikelaste ja koolieelsete laste jaoks koostöös Šveitsi meditsiinitöötajatega.

Mugav käepide, sujuvalt veerevad rattad ja maale lähemal asetsev seisulaud teevad lapse sõidu ohutumaks.
Tootekood: MMD129 ,   EAN: 7630053542108 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: Toode on laos ning saadame välja 1-2 tööpäeva jooksul.
119,90 €
Micro Mini Deluxe on enimhinnatud ja soovitatud tõukeratas 2 - 5 aastastele lastele
Tootekood: MMD118 ,   EAN: 7630053531645 ,   Laoseis: 1
104,90 €
Micro Mini Deluxe on enimhinnatud ja soovitatud tõukeratas 2 - 5 aastastele lastele
Tootekood: MMD152 ,   EAN: 7630053545673 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: Toode on laos ning saadame välja 1-2 tööpäeva jooksul.
104,90 €