Micro Mini Deluxe ECO LED tõukeratas, mint

Tootekood: MMD166
EAN: 7630053549084
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 3
Tarneaeg: Toode on laos ning saadame välja 1-2 tööpäeva jooksul.
Hind:
109,90 €
Kuumakse alates: 9,38 €
Kogus: - +
   - või -   
Micro Maxi Deluxe on enimhinnatud ja soovitatud tõukeratas 2 - 5 aastastele lastele.

Esitleme uut Micro ECO-sarja, mille üle Micro on väga uhke. See keskkonda säästev 2–5 aastaste laste tõukeratas on valmistatud taaskasutatud plastikust. Kasutatud ja kasutuselt kõrvaldatud kalavõrgud ja köied, mis oleksid sattunud ookeani, muudetakse kvaliteetseks "roheliseks plastiks", mida kasutatakse selle Mini Micro tõukeratta talla platvormi ja piduri tootmises. See on suurepärane viis teadvustada lastele meie planeedi kaitsmise olulisust. Micro on liitunud heategevusliikumisega“1% planeedi eest” ning kohustub annetama 1% ECO-tõukeratta aastakäibest keskkonnale keskendunud mittetulundusühingutele. Olgem kõik osa muutustest ja kaitskem oma planeeti homseks paremaks!

 

Mini Deluxe Ecoga sõitmine on lihtne, millega laps lausa liugleb asfaldil. Tõukeratta talla libisemisvastane pind tagab parema haarduvuse ja ei ole libe ning anodeeritud juhtraud lisab väga stiilse välimuse. Pehmendusega käepidemete otsikud on turvalised ja väga mugavad ning neid on vajadusel võimalik vahetada.

Micro tõukerattad on saanud arvukalt auhindu kasutajamugavuse, disaini ja innovatsiooni eest ning on läbinud väga põhjalikud kvaliteeditestid. Tõukeratas julgustab lapsi liikuma, aitab parandada laste tasakaalu, kordinatsiooni ja motoorseid oskusi pannes ka kõige pisemad varakult sporti nautima. Mugav käepide, sujuvalt veerevad rattad, unikaalne patendeeritud juhtimismehhanism võtab liikumisel arvesse sõitja kehakaalu ning madal tald teevad lapse sõidu ohutumaks.

 

Micro on kõrgelt hinnatud tõukerataste tootja maailmas. Arvukalt auhindu saanud tõukerattad on auhinnatud nii disaini, kasutajamugavuse kui ka innovatsiooni eest. Laste tõukerattad on läbinud põhjalikud kvaliteeditestid ning saanud kõrgeid hindeid tunnustatud ajakirjadelt. Vaata, milliseid auhindu on saanud Micro tõukerattad. Vaata, milliseid auhindu on saanud Micro tõukerattad.

 

 • Sobib lastele vanuses 2- kuni 5-aastat
 • Rohkelt auhindu võitnud tõukeratas - kõrge kvaliteet ja innovaatiline konstruktsioon
 • Tõukerattal on patenteeritud juhtimise mehhanism, mille sujuvaks liikumiseks võetakse arvesse sõitja enda kehakaalu
 • Väga tugev ja vastupidav konstruktsioon
 • Sobib hästi sõitmiseks asfaldil
 • Käepide on reguleeritav kõrguses 49-67 cm
 • Tõukeratta rataste suurused on vastavalt 120/80 mm
 • Rataste materjal on PU polüuretaan, millel on väga hea elastsus, suur koormustaluvus ja kulumiskindlus. Ratta materjal teeb löökide ja vibratsiooni vastuvõtmise palju pehmemaks.
 • Tõukeratta talla pikkus on 30cm ja laius 11cm
 • Kandevõime 50kg
 • Toote kaal 1,95 kg
Sarnased tooted
Toode on laos ning saadame välja 1-2 tööpäeva jooksul.
Tootekood: MMD002 ,   EAN: 7640108560292 ,   Laoseis: 1
99,90 €
Micro Mini Deluxe on enimhinnatud ja soovitatud tõukeratas 2 - 5aastastele lastele. See tõukeratas on mitu aastat pälvinud Toy of The Year auhinna!

Tõukeratas julgustab lapsi liikuma, aitab parandada laste tasakaalu, kordinatsiooni ja motoorseid oskusi. Micro Mini Deluxe on välja töötatud spetsiaalselt väikelaste ja koolieelsete laste jaoks koostöös Šveitsi meditsiinitöötajatega.

Mugav käepide, sujuvalt veerevad rattad ja maale lähemal asetsev seisulaud teevad lapse sõidu ohutumaks.
Tootekood: MMD001 ,   EAN: 7640108560285 ,   Laoseis: 9 ,   Tarneaeg: Toode on laos ning saadame välja 1-2 tööpäeva jooksul.
99,90 €
Toode on laos ning saadame välja 1-2 tööpäeva jooksul.
Tootekood: MMD153 ,   EAN: 7630053546069 ,   Laoseis: 6
109,90 €
Micro Mini Deluxe on enimhinnatud ja soovitatud tõukeratas 2 - 5 aastastele lastele
Tootekood: MMD176 ,   EAN: 7630053550431 ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: Toode on laos ning saadame välja 1-2 tööpäeva jooksul.
104,90 €
Micro Mini Deluxe on enimhinnatud ja soovitatud tõukeratas 2 - 5aastastele lastele. See tõukeratas on mitu aastat pälvinud Toy of The Year auhinna!

Tõukeratas julgustab lapsi liikuma, aitab parandada laste tasakaalu, koordinatsiooni ja motoorseid oskusi. Micro Mini Deluxe on välja töötatud spetsiaalselt väikelaste ja koolieelsete laste jaoks koostöös Šveitsi meditsiinitöötajatega.

Mugav käepide, sujuvalt veerevad rattad ja maale lähemal asetsev seisulaud teevad lapse sõidu ohutumaks.
Tootekood: MMD174 ,   EAN: 7630053550417 ,   Laoseis: 8
104,90 €